. . .
Ana Sayfa Reklam Künye Üyelik Giriş Sayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle İletişim RSS / XML
 Son Dakika
PROTEM TEMİZLİK`E TEŞEKKÜR   -    YAŞAR KARAKELLE: YAŞANANLAR SİYASİ DERSTİR   -    KADINLAR TURKCELL`İN GÖZBEBEĞİ   -    TÜSİAD`DAN ANLAMLI ZİYARET   -    ALPAY YÜKSEL İÇİN YENİ GÖERVLENDİRME   -    TURKCEL PROJESİ DEMEK ÖDÜL DEMEK   -    TUROB DUYMAZDAN GELİNEMEZ   -    İSPANYA TURİZMDE TAKDİRİ HAK ETTİ   -    DOĞUŞ OTOOMTİV`DEN TARİHİ KARAR   -    EKONOMETRONOM.COM YAYIN HAYATINA BAŞLADI   -    GÜYA ANLAŞMIŞLAR   -    BORCU OLAN UÇAK REHİNDE   -    HEDEF BÜYÜK HAYAL DE OLSA   -    AB İÇİN KARŞILIKLI ÇABA TALEBİ   -    KARŞILIKLI ÇABA GEREKLİYMİŞ   -   
  Gündem
  Siyaset
  Dünya
  Spor
  Ekonomi
  Teknoloji
  Sağlık
  Kültür Sanat
  Magazin
  Eğitim
  Yaşam
  İstanbul
  Marketler
   Siyaset 12.12.2016 / 13:40  
Bahçeli: Yerle yeksan olacaklar
MHP Genel Başkanı Bahçeli, İstanbul`daki terör saldırısıyla ilgili yazılı açıklama yaptı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Ülkemizin sosyal ve siyasal uzlaşma kulvarına girmeye başladığı şu günlerde karanlık ellerin, kaos ve kriz tetikçilerinin anında devreye girmesi tesadüfi görülmemelidir. Ancak Türk milleti meşum ve melun oyunları bozmaya muktedirdir." ifadesini kullandı.

Bahçeli, "İnsan kanından beslenen, en küçük acıma duygusuna, vicdan  kırıntısına sahip olmayan şerefsiz terör cellatlarının dün gece İstanbul`u kana  buladıklarını, Mevlid Kandili`nin idrak ediliği bugün milletin infial içinde  olduğunu" belirtti.

Hainlerin bir kez daha sahneye çıktığını, Türkiye`yi yasa boğduğunu  vurgulayan Bahçeli, Türkiye`yi teslim alarak yıkmak, yok etmek isteyen katiller  ve destekçilerinin, hunhar ve hayasız eylemlerine bir yenisini daha eklediklerini  bildirdi.

Bahçeli, şöyle devam etti:

"Bu korkunç ve kahredici terör saldısına karşı millet bir ve  beraberdir ve sorumluların bulunup cezalandırılmasını, dökülen kanların yerde  bırakılmamasını istemektedir.
Unutulmamalıdır ki, terörizm amacına asla ulaşamayacak, Türkiye?nin  çözülmesini, bölünmesini, dağılmasını planlayan iç ve dış odaklar mahv ve imha  edileceklerdir. Bundan kaçış ve kurtuluş yoktur. Terör bir insanlık suçudur.   Fail ve tarafları ise insan canına kast eden, huzur ve barışa karşı gelen zulmün  ve zilletin alçak taşeronlarıdır.
Ülkemizin sosyal ve siyasal uzlaşma kulvarına girmeye başladığı şu  günlerde karanlık ellerin, kaos ve kriz tetikçilerinin anında devreye girmesi  tesadüfi görülmemelidir. Ancak Türk milleti meşum ve melun oyunları bozmaya  muktedirdir. Türkiye Cumhuriyeti her türlü iğrenç ve namert operasyonu göğüsleyip  ezecek güç ve kudrettedir. PKK, FETÖ, IŞİD, PYD-YPG ve DHKP-C milli vakar ve  namus karşısında yerle yeksan olacaktır. Bunun başka bir alternatif ve yolu  kalmamıştır."

"Bu zulmeti yenmek zorundayız"

Türkiye`nin milli beka ve barışını tasfiye etme cüretini gösterenlere  karşı 79 milyon Türk vatandaşının tek yumruk ve tek ses hareket ederek hainlere  göz açtırmayacağına dikkati çeken Bahçeli, "Milli birlik ve dayanışma bağlarını  daha da sağlamlaştırarak bugünleri aşmak, bu zulmeti yenmek zorunda olduğumuz iyi  bilinmelidir. Türkiye terörizme karşı teyakkuzda olduğundan dolayı Milliyetçi  Hareket Partisi sorumlu, ahlaklı, ilkeli ve milli duruşunu sonuna kadar koruyarak  devletinin ve milletinin yanında fedakarca mücadele edecektir."  değerlendirmesinde bulundu.
MHP Genel Başkanı Bahçeli, saldırıdan derin üzüntü duyduğunu  belirterek, terörü lanetledi. Bahçeli, şehitlere Allah`tan rahmet, ailelerine ve  millete sabır ve başsağlığı, yaralılara acil şifa diledi.

KAYNAKAA


Yorum Yap
  Diğer Siyaset Haberleri...
    23 Mayıs 2017 Salı - İŞ AHLAKI İŞLETMELERİN BELKEMİĞİDİR...
    5 Ocak 2017 Perşembe - Kılıçdaroğlu: Evet oyu verenler vatan ha...
    20 Aralık 2016 Salı - Başbakan Yıldırım`dan çok sert açıklama...
    17 Aralık 2016 Cumartesi - FETÖ`cü Hain Emre Uslu`dan alçak terör t...
    14 Aralık 2016 Çarşamba - Darbe Komisyonu`nun CHP`li üyelerinden f...
    12 Aralık 2016 Pazartesi - Demirtaş`tan `Beşiktaş saldırısı` açıkla...
    12 Aralık 2016 Pazartesi - Birçok ilde HDP`ye terör operasyonu...
    10 Aralık 2016 Cumartesi - AK Parti ve MHP`den ortak anayasa açıkla...
    26 Ağustos 2016 Cuma - Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile görüştü...
    26 Ağustos 2016 Cuma - Kılıçdaroğlu`na yönelik saldırıyı başına...
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz
Copyright © www.samanyolugazetesi.com                       Görsel Tasarım ve Yazılım : Samanyolu Gazetesi
. . .