. . .
Ana Sayfa Reklam Künye Üyelik Giriş Sayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle İletişim RSS / XML
 Son Dakika
PROTEM TEMİZLİK`E TEŞEKKÜR   -    YAŞAR KARAKELLE: YAŞANANLAR SİYASİ DERSTİR   -    KADINLAR TURKCELL`İN GÖZBEBEĞİ   -    TÜSİAD`DAN ANLAMLI ZİYARET   -    ALPAY YÜKSEL İÇİN YENİ GÖERVLENDİRME   -    TURKCEL PROJESİ DEMEK ÖDÜL DEMEK   -    TUROB DUYMAZDAN GELİNEMEZ   -    İSPANYA TURİZMDE TAKDİRİ HAK ETTİ   -    DOĞUŞ OTOOMTİV`DEN TARİHİ KARAR   -    EKONOMETRONOM.COM YAYIN HAYATINA BAŞLADI   -    GÜYA ANLAŞMIŞLAR   -    BORCU OLAN UÇAK REHİNDE   -    HEDEF BÜYÜK HAYAL DE OLSA   -    AB İÇİN KARŞILIKLI ÇABA TALEBİ   -    KARŞILIKLI ÇABA GEREKLİYMİŞ   -   
  Gündem
  Siyaset
  Dünya
  Spor
  Ekonomi
  Teknoloji
  Sağlık
  Kültür Sanat
  Magazin
  Eğitim
  Yaşam
  İstanbul
  Marketler
   Gündem 24.10.2017 / 14:50  
YAŞAR KARAKELLE: YAŞANANLAR SİYASİ DERSTİR
YAŞAR KARAKELLE GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Karakelle, Türkiye?nin siyasi açıdan son derece ders alınması lazım gelen günlerden geçtiğini ve bunun siyasi tarih açısından çok önemil bir arşiv niteliği taşıdığını dile getirdi..

YAŞAR KARAKELLE GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Karakelle, Türkiye?nin siyasi açıdan son derece ders alınması lazım gelen günlerden geçtiğini ve bunun siyasi tarih açısından çok önemil bir arşiv niteliği taşıdığını dile getirdi..

YAŞAR KARAKELLE GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Karakelle, haftalık olağan basın açıklamasının büyük kısmını günülk siayis gelişmelere ayırdı?

YAŞAR KARAKELLE GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Karakelle, şu açıklamayı yaptı:

?Bugün Türkiye, bambaşka bir siyasi atmosferde nefes almaya başladı. Tavizsizlik, tutarlılık, kararlılık, ilkellik ve gerçek manada millet ve devlet sevdası, siyasetin özlediği hareketlerdi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan;bütün ezberleri bozuyor, milletin çıkarlarını, devletin çıkarlarını; partisinin ve makamının çıkarlarının üstünde tutuyor. Bakınız, birçok kesim seçime az kala, istifalarla gündem yaratılmasını eleştiriyor. Oysa, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan; millet için hizmet anlayışının kalmadığı bölgelerde, risk alıyor,  sistemsel ve isimsel değişiklikler yapıyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan; ?Metal yorgunulğu? kavramını günedme getirdiğinde, kimse ne dediğini anlamadı. Oysa dünyada ilk kez bir lider, özeleştiir yapıyor, kendi partisinin kadrolarının değişmesi geretiğini görüyordu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan; bu gözlemi ile ne kadar ufuk geniş bir siyasetçi ve devlet adamı olduğunu ortaya koydu. Evet, eğer vatan söz konusu ise, geriş teferruattır; tabii ki vefa kavramı da vardır ama,  bir bütünün bütün kalması ilkesi, her şeyin üstünedir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan; yeri gelecek, vakit geldiğinde; makamını selefien devredecek. Bunu kenid bile dile getirirken; çatlak seslerin demokrasi havariliği yapması; abesle işitkal. Demokrasi, ancak tüm bütünler korunduğunda sağlıklı işler. Türk geleneğinde de, her zaman liderin, hakanın, kanın, komutanın, padişahın hükmü, en geçeril hükümdür. Akk Parti iiçn lider, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ise, kenid partisi için en doğru kararı da o verecektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan; tüm hareketleri ile siyasetçilere, bürokratlara, ekonomistlere örnek olmaktadır. Bu siyasi tavrın değeri de iyi bilinmelidir??Yorum Yap
  Diğer Gündem Haberleri...
    26 Ekim 2017 Perşembe - PROTEM TEMİZLİK`E TEŞEKKÜR...
    21 Ekim 2017 Cumartesi - HEDEF BÜYÜK HAYAL DE OLSA...
    20 Eylül 2017 Çarşamba - ÇOK TEKNİK BİR ÇALIŞTAY ÖRNEĞİ...
    11 Eylül 2017 Pazartesi - TÜYAP`TAİK GÜENİLK SKANDALINA TEPKİLER B...
    9 Eylül 2017 Cumartesi - ARSAMIEA ÇİĞ KÖFTE AYDINEVLER ŞUBESİ`NE...
    5 Eylül 2017 Salı - E-FATURA DÖNEMİ BAŞLIYOR...
    11 Mayıs 2017 Perşembe - T BULUŞMALARININ ÜÇÜNCÜSÜ YAPILDI...
    21 Mart 2017 Salı - MİLLİ BİRİLK İÇİN EVET OYU ÖNEMLİ...
    21 Mart 2017 Salı - SENİ ÖZLEYECEĞİZ TAYFUN TALİBOĞLU...
    15 Şubat 2017 Çarşamba - İŞTE CİSCO REKORU...
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz
Copyright © www.samanyolugazetesi.com                       Görsel Tasarım ve Yazılım : Samanyolu Gazetesi
. . .